ارزش قطعی پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

هاشم یکه‌زارع , مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران , بها قطعی پژو ۲۰۰۸ را ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرد و اعلام‌کرد : &# نمایندگی رسمی پاناسونیک ; در شرایطی‌که که عوامل موءثر بر بها تمام شده مخصوصا نرخ ارز نسبت به الان ثابت ماند و تغییر نکند , نخست تحویل , پژو ۲۰۰۸ با ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد . ”

پژو ۲۰۰۸ یک کراس‌اور اسپرت است که از سال ۲۰۱۳ تولید می شود . مثال فیس‌لیفت و به‌روز شده این نمایندگی پاناسونیک تهران در سال ۲۰۱۶ در نمایشگاه نمایندگی پاناسونیک تهران ژنو سال حاضر شد . پژو ۲۰۰۸ به عنوان او‌لین محصولی شناخته میگردد که توسط ایکاپ ایجاد می شود . ایکاپ کمپانی جوینت‌ونچر در بین دو نمایندگی پاناسونیک تهرانساز پژو و ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران است .

هاشم یکه‌زارع , مدیرعامل فعلی ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران

در همین راستا , در گزارش ایکو پرس به نقل از یکه زارع نوشته شده : “ بعد از بسته شدن قرار داد با پژو , نخستين محصول مشترک کمپانی ايكاپ در مسافت اي كم به تراز توليد رسيد و پیش فروش آن هم انجام شد . ” شایان ذکر است او‌لین محصول مشترک این دو نمایندگی پاناسونیک تهرانساز بزرگ , طی یک‌سری ماه اخیر با حاشیه‌های بی‌سابقه‌ای هم پا بوده که پای وزیر صنعت‌ , معدن و تجارت و مجلس شورای اسلامی هم درین مورد باز شد .

بیشترین موضوعی که به حاشیه پژو ۲۰۰۸ دامن زد , مشخص و معلوم نبودن ارزش آخرین این نمایندگی پاناسونیک تهران تا امروز بود . در نظر داشته باشیم که همین ارزش اعلام شده هم در صورت ثابت بودن تمام پارامترهای حیاتی بازار جمهوری اسلامی ایران ذکر شده و احتمالا با تغییرات شرایط بازار , نمایندگی پاناسونیک تهران این نمایندگی پاناسونیک تهران نیز دست‌خوش تغییراتی شود .

البته مشخص نبودن نمایندگی پاناسونیک تهران پژو ۲۰۰۸ , تنها حاشیه‌ی این نمایندگی پاناسونیک تهران نبوده ; همان‌طور که مدیرعامل ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران با پذیرش مشکلاتی هنگام نام نویسی نمایندگی پاناسونیک تهران راجع به دلایل آن اعلام کرد : ” بروز برخي مشکل ها در زمان ثبت نام , بجهت حجم بالای تقاضا و ترافیک در اینترنت و درگاه خزانه ها در طول ثبت نام برمی گردد . ”

یکه زارع هم‌چنین گفت : ” تولید ها شبیه این محصول در بازار جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی پاناسونیک تهران موتور به مراتب ضعیف تر با نمایندگی پاناسونیک تهران بالای ۱۳۰میلیون تومان به فروش میرسد . ” درخصوص مشخصات این نمایندگی پاناسونیک تهران می توانیم به اطلاعات رسمی در کاتالوگ ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران نسبت دادن کنیم : پژو ۲۰۰۸ از پیشرانه ۱٫۶ لیتری با حداکثر بضاعت و توان ۱۶۳ اسب‌بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتون‌متر فایده می برد . طبق ادعای شرکت سازنده , پژو ۲۰۰۸ مصرف سوخت جاده‌ای ۴٫۹ لیتر , شهری ۹٫۸ لیتر و ترکیبی ۶٫۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را در کارنامه خویش ثبت نموده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *