تنظیمات حرفه ای افزونه yoast و دستگاه چاپ بنر سازی سایت با yoast seo

افزونه دستگاه چاپ بنر و فلکس seo بهترین پلاگین دستگاه چاپ بنر در مورد باصرفه سازی دستگاه چاپ بنر وب سایت است ولی برای فیض بهتر از این افزونه نیاز خواهید داشت تا پیکربندی آن را به خوبی پیکربندی نمایید . به کارگیری از پلاگین wordpress seo by yoast را میتوانید در یک سری بخش خلاصه نمایید : پیکربندی افزونه , گزینش واژه و کلمه های کلیدی , ساخت صفحه ها و محتوای با صرفه شده با استعمال از لامپ های سبز , بخش حساس دیگر فایده از این پلاگین تشخیص ارور های کرال و باصرفه سازی تارنما با استفاده از rich snippet ها و کنسول جستجوی گوگل است . درین مقاله انجام تمام این فعالیت ها را به طور چهره‌ای و گام به گام به شما یادگرفتن خواهم بخشید .

این مقاله یک آموزش کامل و بی نقص میباشد . به دلیل این که تمامی موارد در‌این مطلب توضیح داده شده محتوای فراگیری تنظیمات yoast seo و دستگاه چاپ بنر سازی وب سایت با آن کمی طولانی شده‌است . مسلما این نوشته ی علمی را تا آخر دنبال نمایید . تا طرز هایی که برای بهبود و ارتقاء دستگاه چاپ بنر وبسایت ضروری دارید را فرا بگیرید .

آموزش چهره یی تنظیمات پلاگین yoast و دستگاه چاپ بنر وبسایت با wordpress seo by yoast

Yoast – WordPress – SEO – Settings

این مقاله یک آموزش جامع برای این پلاگین به شمار می آید . در صورتی پلاگین Yoast seo در وب سایت شما نصب نیست می‌توانید به بخش افزونه ها» افزودن بروید و با جستجوی افزونه آن را در سایت دستگاه چاپ بنر خود نصب و فعالسازی کنید . در‌صورتی‌که این افزونه در وبسایت شما فعال است بایستی توجه داشته باشید که ورژن پیدایش شده باشد نه ورژن دیرین , یک پلاگین کهنه و دیرین قادر است امنیت سایت دستگاه چاپ بنر شما را به خطر بیاندازد . این پلاگین یکی افزونه هایی است که به صورت مداوم آپ تو دیت های خود را در مخزن وردپرس قرار می دهد , کافیست تا در بخش پلاگین های وب سایت خود این افزونه را پیدایش رسانی فرمایید .

Yoast – menu – item

به‌دنبال به شما دوستان خوب پیکربندی و پیکربندی حرفه ای yoast seo و دستگاه چاپ بنر سازی وردپرس با آن را یادگرفتن خواهم اعطا کرد . درین مقاله با دیجی وردپرس ملازم باشید .
۱ – پیشخوان
داشبورد

در بخش پیشخوان پلاگین به شما اطلاعیه ها و اشتباهات جان دار در دستگاه چاپ بنر وبسایت اکران داده خواهد شد .

Yoast – dasboard
همگانی

در این بخش با کلیک بر روی دکمه “ گشودن تنظیمات پر سرعت ” می توانید پیکربندی پلاگین را با گاز پیکربندی نمایید .

yoast – general
قابلیت و امکان ها

در این بخش می بایست پیکربندی را مطابق تصویر پیکربندی نمائید . آیتم غیر فعال شده در این بخش لازم نمیباشد , چون با استفاده از آن پلاگین هر روز بازبینی خواهد کرد که آیا وبسایت شما و محتوای آن در گوگل ایندکس می گردد یا خیر , پس بهتر است آن را غیر فعالسازی کنید .

yoast – features
داده ها شما

درین بخش می توانید داده ها خویش و یا کمپانی مالک سایت را وارد کنید . توجه نمایید که سایز لوگوی کمپانی میبایست در ابعاد ۲۰۰*۲۰۰ پیکسل باشد .

yoast – company – info
ابزار های وبمستر

برای استعمال از این بخش بایستی در کنسول جستجوی گوگل ثبت نام فرمائید , بعد از آن مورد “ HTML tag ” را برای فرایند تایید سازی تارنما انتخاب فرمایید , کد را نسخه برداری نمائید و آن را در فیلد جان دار در کنسول جستجوی مو جود در پیکربندی وبمستر افزونه قرار دهید . پیکربندی را ذخیره سازی نمایید و بر روی دکمه Verify در کنسول گوگل کلیک فرمایید . با استفاده از این عمل افزونه قادر است به شما ارور های جان دار در صفحه ها وبسایت شما‌را شناسایی نماید تا شما آن را به سادگی رفع فرمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *